Międzynarodowy przewóz zwłok

Po przeprowadzeniu rozmowy telefonicznej i po dostarczeniu stosownego pełnomocnictwa nasza firma pogrzebowa jest w stanie przedsięwziąć kolejne działania w celu transportu zmarłych do domu. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami, pozwoleniami i pozostałymi wewnętrznymi przepisami, aby przetransportować bliską osobę jak najszybciej do domu oraz profesjonalnie zorganizować ceremonię pogrzebową.

Bardzo duże doświadczenie związane z międzynarodowym transportem zmarłych a także świetna wiedza prawodawstwa różnych krajów jest gwarantem sprawnej organizacji realizowanego zadania i daje nam czołowe miejsce pośród polskich przedsiębiorstw specjalizujących się w sprowadzeniu zwłok. Z uwagi na duży poziom komplikacji problemów pojawiających się w różnych krajach, praktyka jest podstawą sprawnego zrealizowania całego procesu.

Transport zwłok z zagranicy osoby do domu realizowany jest przy użyciu wszystkich możliwych obecnie środków transportu. Z reguły odbywa się to transportem drogowym, jednak może również być przeprowadzone transportem powietrznym albo transportem morskim. We wszystkich sposobach nasza firma pogrzebowa może świadczyć usługi doradcze lub uczestniczyć.

ZAKŁAD POGRZEBOWY ARCHON

transport zwłok Chorwacja
transport zmarłych Austria
przewóz zmarłych Holandia
transport zwłok Chorwacja
przewóz zwłok Irlandia
transport zwłok USA
przewóz zwłok Węgry

Zostaw swoje dane
oddzwonimy do Ciebie

Proszę podać numer telefonu wraz z numerem kierunkowym

Co zrobić w pierwszej kolejności?
Zadzwoń do nas po pomoc:

transport zwłok +48 506 026 377

Nasza siedziba:

Zakład Pogrzebowy Archon
ul. Bogusławskiego 33
50-031 Wrocław