Międzynarodowy transport zmarłych

 Zapewniamy międzynarodowy transport zmarłych. Naszym priorytetem jest profesjonalizm i solidność podczas wykonywania świadczonych przez nas usług. Staramy się przy tym w żaden sposób nie zakłócać spokoju w bolesnych dla Państwa chwilach.

 Od wielu lat działamy w branży pogrzebowej, a międzynarodowy transport zwłok to nasza specjalizacja. Zapewniamy profesjonalne, ale zarazem indywidualne podejście podczas wykonywania tych delikatnych usług. Staramy się działać tak, aby odciążyć Państwa od dodatkowych zmartwień związanych z organizacją przewozu Państwa bliskich.

Przeprowadzamy międzynarodowy transport zmarłych do miejsca zamieszkania przy wykorzystaniu wszystkich możliwych środków transportu, m.in. drogowego, powietrznego albo morskiego. Niezależnie od wybranego sposobu nasza firma pogrzebowa służy informacją oraz podjęciem odpowiednich działań. Zapewniamy międzynarodowy transport zmarłych m.in. z Chorwacji, Austrii, Holandii, Irlandii, USA, Węgier oraz Hiszpanii.

 Ogromne doświadczenie związane z przewozem zmarłych z zagranicy, a także praktyczna wiedza prawodawstwa różnych państw jest gwarantem sprawnej organizacji, co daje nam czołowe miejsce pośród polskich firm specjalizujących się w sprowadzaniu zwłok. Wysoki poziom skomplikowania tego procesu sprawia, że doświadczenie jest podstawą bezproblemowego zrealizowania całej procedury. Międzynarodowy przewóz zmarłych składa się z kilku etapów i wielu formalności, które nie są nam obce i możemy przeprowadzić je w Państwa imieniu. Mamy pełną świadomość, że to zawsze ogromne przeżycie i szok dla najbliższych. Podobnie jak konieczność zorganizowania osobiście międzynarodowego transportu zmarłych.

 Abyśmy mogli wesprzeć Państwa swoimi działaniami, wystarczy dokonać zgłoszenia telefonicznego lub poprzez SMS, a także złożyć odpowiednie pełnomocnictwo. Od tej chwili nasz zakład pogrzebowy będzie podejmować w Państwa imieniu kolejne kroki związane z międzynarodowym transportem zmarłych. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami i pozwoleniami, a także pozostałymi wewnętrznymi przepisami. Umożliwimy przewóz zmarłej osoby w możliwie krótkim czasie do miejsca zamieszkania, aby umożliwić profesjonalną organizację pogrzebu i pożegnanie z bliskimi.

ZAKŁAD POGRZEBOWY ARCHON

transport zwłok Chorwacja
transport zmarłych Austria
przewóz zmarłych Holandia
transport zwłok Chorwacja
przewóz zwłok Irlandia
transport zwłok USA
przewóz zwłok Węgry

Zostaw swoje dane
oddzwonimy do Ciebie

Proszę podać numer telefonu wraz z numerem kierunkowym

Co zrobić w pierwszej kolejności?
Zadzwoń do nas po pomoc:

transport zwłok +48 506 026 377

Nasza siedziba:

Zakład Pogrzebowy Archon
ul. Bogusławskiego 33
50-031 Wrocław