Międzynarodowy transport zwłok

Po przeprowadzeniu rozmowy telefonicznej i po złożeniu pełnomocnictwa nasza firma pogrzebowa może podjąć kolejne kroki związane z transportem zmarłych do domu. Zajmiemy się kompleksowo pozwoleniami, formalnościami oraz innymi przepisami wewnętrznymi, aby przewieźć najbliższą osobę jak najszybciej do domu i profesjonalnie zorganizować obrządek pogrzebowy.

Szerokie doświadczenie związane z międzynarodowym transportem zmarłych a także praktyczna wiedza prawodawstwa różnych państw jest gwarantem sprawnej organizacji podjętego zadania i stawia nas w czołówce krajowych przedsiębiorstw specjalizujących się w międzynarodowym przewozie zwłok. Ze względu na złożoność problemów pojawiających się w różnych państwach, doświadczenie jest podstawą sprawnego zrealizowania całej procedury.

Transport zmarłych osoby do miejsca zamieszkania przeprowadzany jest przy użyciu wszelkich możliwych obecnie środków transportowych. Zazwyczaj odbywa się to drogą lądową, ale lecz może również odbyć się drogą powietrzną albo transportem morskim. Niezależnie od wybranego sposobu transportu nasza firma pogrzebowa może uczestniczyć lub świadczyć usługi doradcze.

ZAKŁAD POGRZEBOWY ARCHON

transport zwłok Chorwacja
transport zmarłych Austria
przewóz zmarłych Holandia
transport zwłok Chorwacja
przewóz zwłok Irlandia
transport zwłok USA
przewóz zwłok Węgry

Zostaw swoje dane
oddzwonimy do Ciebie

Proszę podać numer telefonu wraz z numerem kierunkowym

Co zrobić w pierwszej kolejności?
Zadzwoń do nas po pomoc:

transport zwłok +48 506 026 377

Nasza siedziba:

Zakład Pogrzebowy Archon
ul. Bogusławskiego 33
50-031 Wrocław