Transport zmarłych i przewóz zwłok

Wraz ze zgłoszeniem telefonicznym i po dostarczeniu stosownego pełnomocnictwa nasza firma pogrzebowa może podjąć kolejne kroki w celu przewozu zmarłych do miejsca zamieszkania. Przejmiemy i zaopiekujemy się wszystkimi formalnościami, pozwoleniami oraz innymi wewnętrznymi przepisami, by przetransportować najbliższą osobę w możliwie najkrótszym czasie do domu a także profesjonalnie zorganizować ceremonię pogrzebową.

Bogate doświadczenie związane z przewozem zwłok z zagranicy oraz praktyczna znajomość specyfiki poszczególnych państw jest gwarantem sprawnej organizacji realizowanego zadania i stawia nas w czołówce rodzimych firm specjalizujących się w transporcie zwłok. Ze względu na złożoność problematyki pojawiającej się w różnych krajach, doświadczenie jest podstawą sprawnego zrealizowania całego procesu.

Sprowadzenie zwłok osoby do miejsca zamieszkania następuje przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych aktualnie środków transportowych. Z reguły odbywa się to transportem drogowym, ale lecz może także odbyć się transportem powietrznym lub spedycją morską. Niezależnie od wybranego sposobu transportu nasza firma pogrzebowa może służyć pomocną informacją albo uczestniczyć.

ZAKŁAD POGRZEBOWY ARCHON

transport zwłok Chorwacja
transport zmarłych Austria
przewóz zmarłych Holandia
transport zwłok Chorwacja
przewóz zwłok Irlandia
transport zwłok USA
przewóz zwłok Węgry

Zostaw swoje dane
oddzwonimy do Ciebie

Proszę podać numer telefonu wraz z numerem kierunkowym

Co zrobić w pierwszej kolejności?
Zadzwoń do nas po pomoc:

transport zwłok +48 506 026 377

Nasza siedziba:

Zakład Pogrzebowy Archon
ul. Bogusławskiego 33
50-031 Wrocław