Transport zmarłych

Wraz ze zgłoszeniem telefonicznym i po dostarczeniu stosownego pełnomocnictwa nasza firma pogrzebowa jest w stanie przedsięwziąć kolejne kroki związane z transportem zmarłych do domu. Przejmiemy i zaopiekujemy się wszystkimi formalnościami, pozwoleniami oraz innymi wewnętrznymi przepisami, by przetransportować najbliższą osobę w możliwie krótkim czasie do miejsca zamieszkania i profesjonalnie zorganizować ceremonię pogrzebową.

Bogate doświadczenie związane z międzynarodowym transportem zmarłych z zagranicy a także praktyczna znajomość specyfiki poszczególnych krajów jest gwarantem sprawnej organizacji podjętego zadania i daje nam czołowe miejsce pośród polskich firm specjalizujących się w międzynarodowym transporcie zwłok. Z uwagi na wysoki poziom skomplikowania problemów pojawiających się w różnych krajach, doświadczenie jest bazą do bezkłopotliwego przeprowadzenia całego procesu.

Transport zmarłej osoby do miejsca zamieszkania przeprowadzany jest przy wykorzystaniu wszystkich posiadanych aktualnie środków transportu. Zazwyczaj realizowane jest to drogą lądową, ale lecz może także odbyć się transportem powietrznym albo spedycją morską. Bez względu na wybrany środek transportu nasza firma pogrzebowa może służyć pomocną informacją albo brać udział.

ZAKŁAD POGRZEBOWY ARCHON

transport zwłok Chorwacja
transport zmarłych Austria
przewóz zmarłych Holandia
transport zwłok Chorwacja
przewóz zwłok Irlandia
transport zwłok USA
przewóz zwłok Węgry

Zostaw swoje dane
oddzwonimy do Ciebie

Proszę podać numer telefonu wraz z numerem kierunkowym

Co zrobić w pierwszej kolejności?
Zadzwoń do nas po pomoc:

transport zwłok +48 506 026 377

Nasza siedziba:

Zakład Pogrzebowy Archon
ul. Bogusławskiego 33
50-031 Wrocław