Transport zwłok

W rezultacie przeprowadzonej rozmowy przez telefon i po przedłożeniu wymaganego upoważnienia nasz zakład pogrzebowy jest w stanie podjąć następne kroki związane z transportem zmarłych do miejsca zamieszkania. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, pozwoleniami oraz innymi przepisami wewnętrznymi, by przetransportować bliską osobę jak najszybciej do miejsca zamieszkania oraz kompetentnie przygotować pogrzeb.

Szerokie doświadczenie związane z transportem zwłok a także świetna wiedza prawodawstwa poszczególnych krajów jest gwarantem sprawnej organizacji podjętego zadania i daje nam czołowe miejsce pośród krajowych firm specjalizujących się w transporcie zwłok. Ze względu na złożoność problemów pojawiających się w poszczególnych państwach, doświadczenie jest bazą do bezproblemowego zrealizowania całej procedury.

Przewóz zwłok z zagranicy osoby do domu realizowany jest przy użyciu wszelkich dostępnych aktualnie środków transportowych. Zazwyczaj odbywa się to drogą lądową, ale lecz może także odbyć się drogą powietrzną albo transportem morskim. Bez względu na wybrany środek transportu nasza firma pogrzebowa może uczestniczyć lub świadczyć usługi doradcze.

ZAKŁAD POGRZEBOWY ARCHON

transport zwłok Chorwacja
transport zmarłych Austria
przewóz zmarłych Holandia
transport zwłok Chorwacja
przewóz zwłok Irlandia
transport zwłok USA
przewóz zwłok Węgry

Zostaw swoje dane
oddzwonimy do Ciebie

Proszę podać numer telefonu wraz z numerem kierunkowym

Co zrobić w pierwszej kolejności?
Zadzwoń do nas po pomoc:

transport zwłok +48 506 026 377

Nasza siedziba:

Zakład Pogrzebowy Archon
ul. Bogusławskiego 33
50-031 Wrocław